Jump to content

prometna nesreča i osiguranje


bkosir3

Preporučene objave

preživio sam tešku prometnu nesreču s jednom poginulom osobom i 3 što teže a što lakse povrijeđeno.Ja sam lakše povrijeđen ali sam nakon prometne obolio na ptsp jer sam i sudionik rata dragovoljac uz ostale povrede oderana sva leđa do kosti neđeni fragmenti kostiju u skoćnom zglobu ipovrede glavei ostalih oderotina ;ispao sam iz kamiona i kamion me vukao za sobom dok nije stao i.t.d. Osiguravajuče društvo me zavlači skoro godinu dana a predmet sam predao odvijetniku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a vaše pitanje je?

 

ovisno o težini ozljeda ovisi i vrijeme kada ce se sklopiti nagodba.

primjerice za napuknuce baze lubanje tek 1g nakon ozljede se moze znati tocan opseg ozljede.

moj prijedlog vam je da skupljate medicinsku dokumentaciju i stalno dopunjujete to u prijedlogu nagodbe.

ukoliko odbiju ili se ogluse lako ce te dobiti spor samo je pitanje koliko ce trajati.

to sve govorim pod uvjetom da ste bili putnik

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

preživio sam tešku prometnu nesreču s jednom poginulom osobom i 3 što teže a što lakse povrijeđeno.Ja sam lakše povrijeđen ali sam nakon prometne obolio na ptsp jer sam i sudionik rata dragovoljac uz ostale povrede oderana sva leđa do kosti neđeni fragmenti kostiju u skoćnom zglobu ipovrede glavei ostalih oderotina ;ispao sam iz kamiona i kamion me vukao za sobom dok nije stao i.t.d. Osiguravajuče društvo me zavlači skoro godinu dana a predmet sam predao odvijetniku

 

Da i što sad?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znas sta majmune-RUBENS, puno vise psovki bi ti rekao, ali kako sam ipak kompletni pravnik-suzdrzat cu se. Ako si procitao ovu temu, mogao si vidjeti da je covjek ujedno i bio dragovoljac u ratu i takvima mozes i ti i ja i svi mi zahvaliti sto danas pisemo na ijekavici a ne na ekavici....dok s druge strane neki tu lizu dupe kolegama s istoka. Ne kazem da tu ima nesto uzasno nemoralno, ali ako se s takvima normalno komunicira, s dragovoljcima se uvijek mora 7 stepenica vise...prema tome stovani gospodine ako imate kakvih pitanja slobodno postavite, uz najbolju volju cu Vam pomoci...a imbecile tipa ovog ignorirajte i Vama za utjehu, samo je mali postotak nase generacije ovako debilan....a ti rubens, koji k.... se uopce javljas u ovu temu i to pazi s upisom "i sta sad"?! Mislim da puknes od inteligencije ili te to muci unutarnja neka sigurnost poa imas potrebu svakom loncu biti poklopac??!!*?? mali savjetako vec nemas sta pametno za reci, a ocito da nemas, pa preskoci i oladi ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znas sta majmune-RUBENS, puno vise psovki bi ti rekao, ali kako sam ipak kompletni pravnik-suzdrzat cu se. Ako si procitao ovu temu, mogao si vidjeti da je covjek ujedno i bio dragovoljac u ratu i takvima mozes i ti i ja i svi mi zahvaliti sto danas pisemo na ijekavici a ne na ekavici....dok s druge strane neki tu lizu dupe kolegama s istoka. Ne kazem da tu ima nesto uzasno nemoralno, ali ako se s takvima normalno komunicira, s dragovoljcima se uvijek mora 7 stepenica vise...prema tome stovani gospodine ako imate kakvih pitanja slobodno postavite, uz najbolju volju cu Vam pomoci...a imbecile tipa ovog ignorirajte i Vama za utjehu, samo je mali postotak nase generacije ovako debilan....a ti rubens, koji k.... se uopce javljas u ovu temu i to pazi s upisom "i sta sad"?! Mislim da puknes od inteligencije ili te to muci unutarnja neka sigurnost poa imas potrebu svakom loncu biti poklopac??!!*?? mali savjetako vec nemas sta pametno za reci, a ocito da nemas, pa preskoci i oladi

 

Čemu sad sve ovo? Pa čovjek je napisao monolog, bez pitanja, uz angažman odvjetnika. Nek postavi pitanje, pomoći ćemo mu ovdje, tim više KAJ je dragovoljac.

 

Nemoj tako reagirati, promisli malo, pogledaj objavu, a velim još jednom, ako treba nešto tu smo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija