Jump to content

Požurnica ZK odjelu u Pag-u


jedantata

Preporučene objave

Poštovanje svima , 

Već osam mjeseci bezuspješno pokušavam upisati kupljenu nekretninu u vlasničke knjige u Pagu.

Plomba je stavljena odmah nakon što sam podnio prijedlog , sve je uredno , nema nikakvih nedostataka u dokumentaciji.

Dosada sam zvao pisarnicu već 10 puta , bio sam jednom osobno i poslao jednu požurnicu u z - spis.

Uvijek je odgovor , sve je u redu sa dokumentacijom , bit će upisano u kratkom roku..... i tako mjesecima.

Sada mi je toga dosta pa bih htio poslati pismeno požurnice i pritužbe gdje i kako mogu.

-  Da li je prvi stupanj slanje požurnice voditelju odjela ZK ili voditelju pisarnice ? Ili je to pritužba ?

- Da li nakon toga šaljem pritužbu predsjedniku suda u Pagu ili predsjedniku suda u Zadru , pošto je to u stvari Općinski sud u Zadru , stalna služba u Pagu ? 

- Kako formuliram pritužbu predsjedniku suda ?

Hvala na odgovorima :)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 8 minuta, jedantata je napisao:

Dosada sam zvao pisarnicu već 10 puta , bio sam jednom osobno i poslao jednu požurnicu u z - spis.

Ovo što ste zvali, vrijedi Vam isto kao i da niste poduzeli ništa. Također, osobni dolazak, isto tako. Jedino što imate u svom predmetu je jedna požurnica. Učinkovitije bi Vam bilo da svaki tjedan pošaljete novu požurnicu, pa nakon nekakve tri požurnice možete reći da Vas se ignorira, jer vjerujem da niste jedini koji ste u redu čekanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija