Jump to content

razvod braka i skrbnistvo


JOSIP28

Preporučene objave

DOBAR DAN SVIMA. ZENEA ME JE NAPUSTILA U PROSLI PETAK I OSTAVILA JE 3 MALOLJETNA DJETETA POKUPILA JE NOVCE SVE IZ KUCE I OTISLA JE ZIVJETI KOD SVOJE MAJKE S DRUGIM COVJEKOM. DA NAPOMENEM DA ME JE VARALA OD NOVE GODINE I NIJE MI NISTA O TOME REKLA BILA JE S KOJE KAKVIM MUSKARCIMA ZANEMARIVSI SVOJU DJECU. OD KAKO JE OTISLA NIJE PITALA JEL DJECA IMAJU STA JESTI POSTO NAS JE OSTAVILA BEZ MRVICE KRUHA I SA 0KUNA. DANS MI SE JAVILA I TRAZI DA DODJE PO DJECU U 1 SAT I DA CE IH VRATIT U POLA8 NAVECER. JA SAM JOJ REKAO DA NEMOZE POSTO NIJE BRIZNA MAJKA I TUKLA IH JE STALNO SA KUHACOM PO GOLOJ GUZICI I DERALA SE NA NJIH TAKO DA MI DJECA DANAS MUCAJU I NEMOGU NORMALNO GOVORITI. ZANIMA ME SAMO JESAM JA NJOJ DUZAN DATI DJECU DA IH VODI TAMO GDJE ONI NEZELE ICI I STRAH IH JE DA IH OPET NETUCE. DALI TAKVA MAJKA MOZE DOBITI SKRBNISTO NAD NJIMA POSTO SMO U POSTUPKU BRAKORAZVODNE PARNICE

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo bi dobro da počnete sada dogovorno odvoditi djecu na susrete i druženja s majkom, jer će do toga ionako doći po sudskoj presudi, to je moje mišljenje, sve i da joj ne bude dodijeljeno da djeca s njom žive. Dakle, ako sud nije donio privremenu mjeru o susretima i druženjima do donošenja sudske presude, niste joj dužni djecu davati na susrete i druženja, ali bi to bilo dobro, jer će, kažem, na to imati pravo po sudskoj presudi.

Što se tiče dodjele djece i s kojim će roditeljem živjeti, to ovisi o puno faktora: koliko su djeca stara, tko bolje privređuje, tko je više provodio vremena s djecom, pa sve do toga što djeca izjave i žele.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

djeca majku nevole najstariji sin mi je 5.5 godina srednji 3.5 i curica od godinu i pol dana. problem je u tome sto ona djecu zeli voditi u split kod svog novog momka kojem su 22 godine on se za sebe nemoze pobrinut a ne za 3oje male djece. ja sam bio stalno na terenu dok se ona nalazila sa drugim muskarcima i time zanemarivala djecu. tako da nebi volio da njoj djeca dopadnu jer im ja kao roditelj i sada trenutno jedini skrbnik nezelim da djeca zive tim zivotom. pozz

 

 

i jos jedno pitanje jel postoji mogucnost da sud odredi njoj jedno ili meni dvoje djece ja mislim tko dobije jedno treba dobi i ostale jer se nesmiju djeca razdvajat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoji, to je sve stvar suda, no mišljenja sam da će se sud, ipak, oprostite, samo iznosim svoje mišljenje, prikloniti soluciji da djecu dodijeli na život s majkom, ma kakva ona bila, s obzirom na starost djece...

Još jednom Vam se ispričavam, ako sam Vas povrijedio svojim mišljenjem, ali, kažem, to je samo moje mišljenje, a postoji mogućnost i ozbiljnijeg rješenja stvari, pročitajte u drugoj temi u kojoj sam odgovorio poštovanoj korisnici "309", jer je razvidno da se tu, s obzirom na starost djece, previše "lome koplja" preko njihovih nejakih leđa, a zasigurno se to neće dozvoliti, zato krajnji oprez, vjerujem da ste me razumijeli na što aludiram...

Sretno...!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija