Jump to content

Raskid ugovora o doživotnom uzdržavanju


sinisaa

Preporučene objave

Sa mamom sam  sklopio ugovor o doživotnom uzdržavanju 2007 godine ovjeren na županijskom sudu.

sve je bilo ok do 8/2017 kad sam dobio tužbu od odvjetnika da ne izvršavam svoje obaveze.Mama me tužila da ne plačam režije,da je financiski ne pomažem.ne brinem o njezinom zdravstvenom stanju itd.

Manipulira nevjerojatnim izmišljanjima o svemu i pokušava nas ocrniti gdje stigne ne marivši za posljedice.

sa slučajem je upoznat doktor obiteljske medicine,centar za socijalni rad,policija,hitna pomoć.

tjedno barem jedanput zove policiju,hitnu pomoć centar za socijalni rad.Svi su se uvjerili da mama izmišlja da je dementna ima 80 godina a nemogu pomoći ni sebi a kamoli meni.

Molim putem ovog foruma savjet odnosno preporuku odvjetnika ili ustanove kojom se mogu obratiti za konkretnu pomoć ili informaciju.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

tužba koju ste zaprimili ne mora biti osnovana. Naime, bitno je koje ste obveze preuzeli ugovorom o doživotnom uzdržavanju. Ako preuzete obveze uredno ispunjavate, onda vas ne mora biti strah ishoda parnice jer bi po tome tužiutelj trebao biti odbijen sa svojim tužbenim zahtjevom.

Lp!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija