Jump to content

Prodaja općenarodne imovine - upit


elif

Preporučene objave

Imam pitanje:

 

Općina mi je prodala dijelove čestica za pristupni put da mogu gradit. No u zK nije upusana opcina nego mjesni odbor i ja se naravno ne mogu uknjižiti. zena u ZK nije bila bas ljubazna da mi kaze sta i kako, samo mi je spomenula datum 24 srpanj 1991 i rekla znaju oni u Opcini sta. A oni kazu da neznaju.

 

Molim vas bez polemike, kak je to Opcina mogla prodat i bla bla samo trebam tocnu info sta Opcina i ja trebamo napraviti i koliko taj proces traje?

Zahvaljujem!

 

HELP; jako mi se žuri!

uređeno: od elif
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 44 minuta, elif je napisao:

samo mi je spomenula datum 24 srpanj 1991 i rekla znaju oni u Opcini sta.

Misleći valjda da je Općina već mogla i trebala upisati vlasništvo i temeljem toga što se moglo utvrditi prijašnje vlasništvo pa se nije mogla upisati RH nego Općina, uz potvrdu nadležnog tijela da je na dan 24. srpnja 1991. da se radilo o poljoprivrednom zemljištu u koje je prema tadašnjem propisu spadalo i neizgrađeno građevinsko zemljište.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 10 minuta, Spitfire je napisao:

Misleći valjda da je Općina već mogla i trebala upisati vlasništvo i temeljem toga što se moglo utvrditi prijašnje vlasništvo pa se nije mogla upisati RH nego Općina, uz potvrdu nadležnog tijela da je na dan 24. srpnja 1991. da se radilo o poljoprivrednom zemljištu u koje je prema tadašnjem propisu spadalo i neizgrađeno građevinsko zemljište.

Zahvaljujem, samo molim nadlezno tijelo je... ured za prostorno planiranje pretpostavljam...Mozete li mi jos reci koliko dugo traje taj " proces"? Ako Općina krene odmah u postupak?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija