Jump to content

ETAŽIRANJE I NAPLATA


anonimno

Preporučene objave

Prikupila sam papire za etažiranje stana u privatnoj kući i odnjela ih odvjetniku koji mi je rekao da mi treba potpis od svih sustanara i da tu potvrdu može napisati samo odvjetnički ured.Ja mu dala popis stanara njihov jmbg a on mi napisao potvrdu u 15 min bez ovjere odvjetničkog ureda i bez ikakve

oznake na tom papiru po kojoj bi se vidjelo da je odvjetniči ured to napisao i naplatio mi 1.800,00 kn naravno bez računa.

Da li je ovo normalno?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

trazite ih potvrdu da ste platili novac.

onda ako smatrate da su nesto napravli krivo prijavite ih komori.

po mojem misljenju to toliko kosta i napravili su vam kako treba te dali pravilan savjet.

vas boli sto toliko dodje.

mogli ste i vi zavrsiti pravo, poloziti pravosudni, platiti 5 tis eur za upis u imenikn odvjetnika te raditi taj posao pa nikome nebiste platili nista za tako nesto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvarno mi je dosta ovakovih bezobraznih pravnika na ovom portalu - mora biti pravnik jer ne bi ovako odgovorio: "- Mogli ste i Vi završiti pravo,položiti pravosudni, platiti 5 tis eur u imenik odvjetnika te raditi taj posao pa nikome ne biste platili ništa za tako nešto - " citat gotov.

1. Prvo - - ako je to pisao pravnik sa završenim fakultetom onda je to prestrašno : u tih par redaka ima toliko pravopisnih pogrešaka, i to je sramota za svakog visokoobrazovanog čovjeka.

 

2. Čovjek je samo pitao da li je prepletio uslugu odvjetniku - i ništa drugo. A ovaj ga je tip izvrijeđao. Pa smatram da ovaj portal nije mjesto gdje kojekakvi frustrirani vježbenici ili neuspješni odvjetnici vrijeđaju one koji pitaju.

 

Zaključak: preskupe odvjetničke usluge - i pravda samo za bogate.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to sto sam imao puno pravopisnih pogresaka ne mijenja na stvari.

pravilno je naplaceno, a covjeku je krivo sto to toliko dodje pa sada tu lijeci frustracije.

90% odvjetnika ne naplacuje previse, a tarife nisu previsoke.

sto se tice doktora pogledajte si njihove tarife u privatnim klinikama pa ćete vidjeti da naplaćuju za svoje usluge vise nego odvjetnici za svoje.

 

covjek je jedino pogrijesio sto nije od odvjetnika zatrazio potvrdu za obavljene usluge. da mu je odvjetnik odbio izdati tada bi postojao razlog za prigovor Komori i disciplinska odgovornost tog odvjetnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija