Jump to content

Otvaranje obrta u vlastitoj kući


Nikola Novak

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
prije 11 sati , najbolje je napisao:

Poštovani,

zanima me jeli potrebno rjšenje o minimalnim tehničkim uvijetima ako otvorim obrt na adresi svoje kuće, a izrađujem (šivam) proizvode koje putem interneta prodajem. To znaći da mi je taj prostor radiona, a ne trgovina.

Hvala Vam i lijep pozdrav

 

 

S obzirom da postoje dva različita tumačenja Ministarstva gospodarstva za prodaju putem interneta vlastitih proizvoda možda bi bilo najbolje da uputite upit na info@mingo.hr (obrazložite da proizvodite proizvode i da ih želite prodati putem interneta i to samo svoje proizvode ne tuđe i da li Vam trebaju MTU). Javite nam kako ste prošli ako nije problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
, vodovod1 je napisao:

S obzirom da postoje dva različita tumačenja Ministarstva gospodarstva za prodaju putem interneta vlastitih proizvoda možda bi bilo najbolje da uputite upit na info@mingo.hr (obrazložite da proizvodite proizvode i da ih želite prodati putem interneta i to samo svoje proizvode ne tuđe i da li Vam trebaju MTU). Javite nam kako ste prošli ako nije problem.

Evo da Vam javim pitala je moja prijateljica, nisu joj željeli odgovoriti na mail nego su je nazvali telefonom, definitvno trebate rješenje za MTU sa skladište iz kog ćete prodavati putem interneta(minimalno 6 kvadrata-ali prije toga morate napraviti promjenu namjene iz stambenog u poslovni prostor).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija