Jump to content

Dozivotnom odrzavanje


Bianca pavia

Preporučene objave

Zivim vani. Moja mama, starà vise od 90 godina potpisala je ugovor o dozivotnom izdrzavanju sa mojom sestrom.  Ona jos hoda, jede sama, mentalno je Pri sebi,  gleda televisiju,  cita novine. Moja sestra joj skuha, drzi cisti Stan gdje mama zivi, kupi joj lijekove. Problem je sta ju je zatvorila u kuci. Nitko je nemoze posjecivati, moja mama nema sa kim razgovarati.meni je moja sestra dala do znanja da se nesmijem mijesati u nista i bolje da ne dolazim. Neznam sta da radim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To što su njih dvije sklopile ugovor o doživotnom uzdržavanju ne može utjecati na Vaš odnos s majkom. Znači, nema tog ugovora koji bi zabranio da dođete majci ili da razgovarate s njom. Vaši odnosi s majkom ne utječu na valjanost njihovog ugovora. Također, Vaš odnos s majkom sada isključivo ovisi o Vašoj volji, odnosno koliko uistinu imate volje kontaktirati je, posjetiti i sve ostalo što podrazumijeva odnos roditelja i djece. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija