Jump to content

Istek ugovora kod pružatelja mobilnih usluga


Anoniman1

Preporučene objave

Ovako meni 28.12 ističe ugovor s A1. Sad nisam uspio naci na Hakom stranicama nista u vezi mog slučaja ili nisam pažljivo gledo. Ugl zanima me sto se dogodi u slučaju da ja ne potpisem raskid ugovora? Posto sam istekom ugovora mislio preci kod drugog operatera jer mi se čini bolja ponuda nego sto nudi trenutni.

S drugom operaterom sam rijesio sve u vezi prijenosa broja Itd on je to odobrio samo cekam da kartica postane aktivna. U A1 mi rekli da moram doci potpisat radkid ugovora ako ne zelim bit njihov korisnik? E sada meni nije jasno par stvari.

1. Ako ugovor ističe i isteko je , a moram potpisat raskid ugovora ? Ja sam mislio da se raskid ugovora potpisuje samo kad je važeći.

2. Kolko znam operater nema prava produzit ugovor bez pravovaljanog pristupa.

3. Stvar je posto samnom drugog operatere bez ugovorne obveze kako ide plaćanje računa kod njih? Nisu nista spominjali niti smo to dogovorili . Eto ako neko zna odg na ova 3 pitanja koja me muče 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako se ne varam, i dalje ste njihov pretplatnik, ali po višoj, nepovoljnijoj tarifi. Za svaki slučaj je dobro da kod A1 potpišete taj raskid. Dakle, po njihovim općim uvjetima, nakon isteka ugovora, ako nastavite koristiti mobitel, i dalje ste njihov pretplatnik. Tako će Vam biti i kod drugog teleoperatera, ugovor je na određeno vrijeme, nakon što se potpiše, traje do otkaza, odnosno raskida.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Ako se ne varam, i dalje ste njihov pretplatnik, ali po višoj, nepovoljnijoj tarifi. Za svaki slučaj je dobro da kod A1 potpišete taj raskid. Dakle, po njihovim općim uvjetima, nakon isteka ugovora, ako nastavite koristiti mobitel, i dalje ste njihov pretplatnik. Tako će Vam biti i kod drugog teleoperatera, ugovor je na određeno vrijeme, nakon što se potpiše, traje do otkaza, odnosno raskida.

Preso sam kod drugog operatera i prenjeo broj, a sad me muci racun da nebi doslo do dvostruke naplate . Posto sam gledo potrošnju i prenijela se. Imo sam nekih 30 kn  koje sam napravio kod A1 i to je pretnjeto kod  drugog operatera. Posto meni ugovor isteče 28.12 s A1 sad me zanima 12 mj kome ja plaćam racun. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Anoniman1 je napisao:

drugom operaterom sam rijesio sve u vezi prijenosa broja Itd on je to odobrio samo cekam da kartica postane aktivna

S aktivacijom broja kojeg ste prenijeli kod drugog operatera vi ne možete koristiti usluge prijašnjeg operatera, tj. usluga bi trebala biti automatski ukinuta po isteku ugovora.

Novi račun bit će srazmjeran po dužini usluge u mjesecu kod novog operatera a ako vam i prijašnji operater pošalje pun račun, nazovite ga da vam račun korigiraju samo do dana do kad ste bili njihov korisnik. 

uređeno: od Wanksta
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija