Jump to content

EOSMATRIX popust za jednokratnu otplatu duga


domaći0210

Preporučene objave

Poštovani danas sam od Eosmatrixa na moju inicijativu dobio ponudu za jednokratnu otplatu dugova po tri predmeta ( copy paste maila)

Poštovani,

nastavno na Vaš zahtjev, u nastavku Vam dostavljamo ponudu za plaćanje dugovanja prema EOS Matrix d.o.o. koja se vode pod br. 1,2,3,.

Na dan 20.12.2018. preostalo dugovanje br.:

  • 1 iznosi 24.010,45 HRK.
  • 2 iznosi 10.265,75 HRK.
  • 3 iznosi 16.738,19 HRK.

 Obavještavamo Vas kako smo u mogućnosti odobriti popust za jednokratnu uplatu:

  • za predmet br. 1 u iznosu od 21.000,00 HRK.
  • za predmet br. 2 u iznosu od 8.000,00 HRK.
  • za predmet br. 3 u iznosu od 12.000,00 HRK.

 Ponude vrijede do 19.01.2019. godine.

(brojeve predmeta sam izbrisao i upisao 1,2,3.

postavio sam im pitanje ako uplatim po toj ponudi hoće li se obustaviti ovršni postupak za te predmete.

 

Oni odgovaraju:

  

Ukoliko izvršite uplate po ponudama dostavljenim u prethodnom e-mailu za dugovanja prema EOS Matrix d.o.o. koje se vode pod br. 1,2,3 do 19.01.2019. godine, pokrenut će se postupak zatvaranja predmeta i obustave ovrhe/povlačenja instrumenata osiguranja.

 

SMATRATE LI I VI DA TREBAM UPLATITI ZA

predmet 1 3010,45 kn

predmet 2 4265,75 kn

predmet 3 4738,19 kn

jer su jasno napisali da mi za pojedine predmete odobravaju popust u iznosu od.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 42 minuta, domaći0210 je napisao:

Obavještavamo Vas kako smo u mogućnosti odobriti popust za jednokratnu uplatu:

  • za predmet br. 1 u iznosu od 21.000,00 HRK.
  • za predmet br. 2 u iznosu od 8.000,00 HRK.
  • za predmet br. 3 u iznosu od 12.000,00 HRK.

 

Prije 43 minuta, domaći0210 je napisao:

MATRATE LI I VI DA TREBAM UPLATITI ZA

predmet 1 3010,45 kn

predmet 2 4265,75 kn

predmet 3 4738,19 kn

jer su jasno napisali da mi za pojedine predmete odobravaju popust u iznosu od.

možda je malo nezgrapno napisano,ali mislim da oni smatraju da trebaš platiti

Prije 44 minuta, domaći0210 je napisao:
  • za predmet br. 1 u iznosu od 21.000,00 HRK.
  • za predmet br. 2 u iznosu od 8.000,00 HRK.
  • za predmet br. 3 u iznosu od 12.000,00 HRK.

toliko darežljivi sigurno nisu :)

ako ih pitaš da pojasne ,vidjet češ.......a ti to ne možeš izvesti sebi u korist...jer ako im uplatiš manji iznos,oni neće htjeti povući ovrhe i nisi ništa napravio..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ahahahahaha, zabave radi, ako imate tu mogućnost, bilo bi dobro da to uplatite, i da tražite da postupe po ponudi onda, jer da ste Vi to tako shvatili. Međutim, ako se radi o nesporazumu, smatra se da ugovor nije niti nastao i oni bi Vam trebali vratiti sve što ste na temelju ugovora koji nije niti nastao platili. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobar dan ! Nova sam ovdje i ne znam dali cu svoj problem iznijeti na dobroj temi,al' vrijedi pokušati😁.. 

Naime,problem je u tome što sam u 10.-om mjesecu odblokirana, prošli mjesec (11) mi je HZZO uplatio komplikacije na tekući račun , a ovaj mjesec na zaštićeni, a ja do svoje plaće na tom zaštićenom sada ne mogu.U fini mi kažu da su oni u hzzo-u trebali vidijeti da nisam blokirana i uplatiti na redovan račun ,ali to je sada rekla kazala ,jer prebacuju lopticu jedni na druge! HZZO trazi potvrdu od fine da nisam blokirana ,a gospoda u fini mi kaže da pricekam da mi se mozda proknjize danas novci na taj zaštićeni(koji ja imam još otvoren) , dok ova u hzzo-u tvrdi da su novci sjeli ,ali niti ja niti ih banka vidi! Naime nasla sam i taj problem zasto , jer fina nije poslala hzzo-u moju ovrhu ,sto treba imati svaka firma gdje radim ili odakle mi se isplaćuje plaća,dakle taj zaštićeni broj ,koji sam im ja dala vec ... Ako ste me ikako shvatili u ovom mom kompliciranom slučaju 😊, doista bih vam bila zahvalna na kojem savjetu kome se obratiti da dodem do svoje plaće! Hvala 😱

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, domaći0210 je napisao:

jer su jasno napisali da mi za pojedine predmete odobravaju popust u iznosu od.

Eos je dosta neprofesionalan u svome poslovanju, tako da njegovi odgovori niti malo ne čude. Ukoliko nemate mogućnosti podmiriti dugovanje prema ponudi, krenite u rješavanje na način da pazite da Vam ne ovrše nekretninu ukoliko s njom raspolažete, jer kada ne uspiju u ovakvom mirnom namirenju, oni prelaze u akciju na način da se aktiviraju u ovršnim predmetima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija