Jump to content

Imam li pravo na hrvi


Dražen Kušević

Preporučene objave

U rat sam se uključio u rujnu 1991 kao pripadnik narodne zaštite na desnoj obali Kupe. Nakon pada 5.10.91. bio sam zatočen i uspio sam pobjeći negdje polovicom listopada. 1993. odlazim na redovno služenje vojnog roka i od tad sam bio non stop u borbenom sektoru do razvojačenja 15.12.1995. Početkom 95. nastradam kao pripadnik hv. fraktura lubanje parijatelno lijevo 3×2cm. Nakon bolovanja od 40 dana odbijam skrb i vraćam se u postrojbu. Nakon razvojačenja normalno radim al me u zadnje 3 godine počinje mučit glavobolja,vrtoglavica,omaglica. Uz to dijagnosticiran mi je anksiozno depresivni sindrom jer sam počeo gubit volju za bilo kakvu aktivnost,imam slabu koncetraciju i puno zaboravljam iako mi je tek 45 g. Uz to dijagnosticirana mi je hiperglikemija,hipertenzija,kronični gastritis,stenoza karotide 45% te kronična radikulopatija c5i6 te l5s1.Predao sam papire za hrvi i čekam vještačenje na KBC Rebro. Zanima me jel mogu na to dobit status rvi i ako netko zna koliki postotak otprilike. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija