Jump to content

Nemocna


Lilicrazy113

Preporučene objave

Pbz je prodao ili sto vec moj reprogram eos matrixu reprogram je bio oko 150000kn u medjuvremenu sam nest i uplacivala i suprugu se skidala cetvrtina mirovine kao solidarnom duzniku.Onda je banka raskinula ugovor o reprogramu i poslala 180000kn na naplatu da bi eos poslao 192000kn na naplatu jednokratno.Mislim nitko mi nije poslao nist ni stanje kredita ni gdje su ti nobci koji su uplacivani i uziman8 suprugu nego jos 40000kn vise nego je kredit.Koliko sam cula te agencije otkupljuju kredite za puno manje iznose nego sto kredit je.Ja se lijecim ms imam 600kn tudja pomoc i njega 490 djeciji i 1400alimentacija bivsi suprug ima 3900mirovinu odbiju mu alimentaciju i kredit koji on ima ostane mu 1100kn ni za kruh isto bolestan.Neznam sto da radim citam tu svakakve situacije i savjete cujem netko po 300kn uplacuje mislim pa tko je tu pametan tako bez kamata da zivim 3 zivota necu odplatit.Kako nemaju moj broj kontaktirali su me na mail da im se javim neznam sto da radim???Takodjer nemam ni nekretnine ni ja ni suprug.Djeca 6 i 11 godina.Ja 44 bivsi suprug 64.Djeca ne mogu nasljedit dug jer nece od nas nist nasljedit vec od bake darovnim ugovorom.Sto da radim???

uređeno: od Lilicrazy113
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno, uz prihode koje imate, mislim da je, a s obzirom na brzinu kojom se kamata i ukupno dugovanje povećavaju, za Vas i supruga jedino rješenje da otvorite stečaj potrošača, obvežete se kroz rok kušnje plaćati minimalne iznose kolike već i plaćate (suprug kroz ovrhu itd.), i nakon isteka pet godina da Vam se ostatak duga otpiše, jer kao što i sami kažete, s uplatama koje ste u stanju vršiti, nećete za tri života moći ovaj dug otplatiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija