Jump to content

Uhvaćen s malom količinom marihuane


michaST

Preporučene objave

Pozdrav

Pred nekih mjesec i pol sam legitimiran ispred stana, doslovno 8 metara od vrata. Osobna i to, pa mi rekli da ispraznim džepove. Odmah sam im predao i malu kesicu, vjerojatno zbog panike, koju su u postaji izvagali na 1.1 gram. Unutra nije bilo niti 0.3 prave stvari. 

Danas mi je stigao poziv na sud i jos par papira u kojem je kazna 5000 kn, lol. Sad me zanima sta mi je činit, s obzirom da mi je ovo prvi prekršaj. I jos jedna stvar, imam epilepsiju i zanima me mogu li to koristiti kao argument da mi smanje kaznu

Hvala na odgovoru. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po meni, bolje ne, jer će ispasti da stalno trošiš.

Bio si u nekom društvu, netko ti je ponudio, probao si i ostalo ti je malo, inače ne koristiš, odmah si predao policajcima, nećeš nikad više, kaješ se, nisi kažnjavan (ako nisi), imaš mala primanja (ako imaš mala primanja) i moliš za ublažavanjem kazne.

Uglavnom, posipaš se pepelom i nadaš najboljem. Preleti malo druge slične teme, princip je isti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , drot13 je napisao:

Po meni, bolje ne, jer će ispasti da stalno trošiš.

Bio si u nekom društvu, netko ti je ponudio, probao si i ostalo ti je malo, inače ne koristiš, odmah si predao policajcima, nećeš nikad više, kaješ se, nisi kažnjavan (ako nisi), imaš mala primanja (ako imaš mala primanja) i moliš za ublažavanjem kazne.

Uglavnom, posipaš se pepelom i nadaš najboljem. Preleti malo druge slične teme, princip je isti.

E to me zanimalo. Fala vam puno :) javit cu ishod nakon suda, držim fige sam sebi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija