Jump to content
doris_ri

Parnični postupak

Preporučene objave

Lijepi pozdrav 

Pitanje je vezano uz troškove parničnog postupka ..s tim da  je jedna od stranaka RH ? Naime, RH je u ovom slučaju izgubila parnicu.. Prema čl.154. ZPP-a " Stranka koja u cijelosti izgubi parnicu dužna je protivnoj stranci i njezinu umješaču nadoknaditi troškove." - razumljivo i logično .. međutim zanima me da li to isto vrijedi i kad je RH stranka koja je izgubila ili onda vrijede nekakve iznimke? 

Podijeli ovu objavu


Link to post
Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...