Jump to content

Otkaz


gbalaban

Preporučene objave

Ima li ili nema poslodavac raspoloživog radnog mjesta na koje Vas može premjestiti, može u slučaju spora utvrditi samo specijalist medicine rada. Dakle, ako namjeravate pokrenuti postupak protiv poslodavca, bilo bi dobro da prethodno pribavite barem preliminarno mišljenje vještaka medicine rada sukladno sistematizaciji radnih mjesta kod poslodavca, kako Vas u slučaju spora ne bi dočekao ćorak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Ruby_Danderfluff je napisao:

Ima li ili nema poslodavac raspoloživog radnog mjesta na koje Vas može premjestiti, može u slučaju spora utvrditi samo specijalist medicine rada. Dakle, ako namjeravate pokrenuti postupak protiv poslodavca, bilo bi dobro da prethodno pribavite barem preliminarno mišljenje vještaka medicine rada sukladno sistematizaciji radnih mjesta kod poslodavca, kako Vas u slučaju spora ne bi dočekao ćorak.

Hvala vam na odgovoru ali rješenje od invalidske komisije i medicine rada specijalist medicine rada očitovao se da ne smijem raditi prekovremeno po rjesenju od komisije.

Poslodavac nije prilozio opis radnog mjesta.Trenutno sam na bolovanju i ako zatvorim bolovanje a oni nemaju drugo radno mjesto prijete mi otkazom.

Šta mi preostaje da činim?

Lijep pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Otkaz

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija