Jump to content

Obnova postupka radi pogoršanja bolesti


p.lav

Preporučene objave

Molim sve koji nešto znaju da me upute u-obnovu postupka radi pogoršanja bolesti vezano uz rat-mir.Koju dokumentaciju trebam,kome se prvo javiti itd...bilo je davno kad sam bio jednom pa sve zaboravio,a i ti zakoni se non-stop mijenjaju..naime došlo mi je do pogoršanja i želim se liječiti i tražiti svoja prava.molim vas još jednom lijepo sve koji nešto znate da me uputite,informirate pošto sam dosta udaljen od većih središta i udruga u koje baš i nešto ne vjerujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , p.lav je napisao:

Molim sve koji nešto znaju da me upute u-obnovu postupka radi pogoršanja bolesti vezano uz rat-mir.Koju dokumentaciju trebam,kome se prvo javiti itd...bilo je davno kad sam bio jednom pa sve zaboravio,a i ti zakoni se non-stop mijenjaju..naime došlo mi je do pogoršanja i želim se liječiti i tražiti svoja prava.molim vas još jednom lijepo sve koji nešto znate da me uputite,informirate pošto sam dosta udaljen od većih središta i udruga u koje baš i nešto ne vjerujem.

Zahtjev treba ispuniti Vaš odabrani liječnik opće prakse.trebate donijeti medicinsku dokumentaciju, novu i staru.onda on to šalji u ispostavu HZMO i čekate poziv za komisiju.poželjno i nalaz psihologa.nadam se da je bilo i bolničko liječenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , p.lav je napisao:

hvala na odgovoru..samo zašto nalaz psihologa i gdje dobijem taj nalaz?što opet rjšavanje 1000 testova?

Uz psihijatrijske nalaze moraš imati i psihološki (ne stariji od 6 mjeseci).Testove ćeš riješiti cca 10-15 min.Bilo bi dobro da imaš bolničko ležanje uz pojačanu terapiju da bi imao kakve takve šanse.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 21 minuta, beroduba je napisao:

Uz psihijatrijske nalaze moraš imati i psihološki (ne stariji od 6 mjeseci).Testove ćeš riješiti cca 10-15 min.Bilo bi dobro da imaš bolničko ležanje uz pojačanu terapiju da bi imao kakve takve šanse.

Naravno , nema nikakve garancije da će uspjeti u svom naumu.ali uvijek treba pokušati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija