Jump to content

plaćanje tužiteljevom odvjetniku


ciovo1

Preporučene objave

to znam ali na tu presudu se tužitelj žali  i traži da platim odvjetničku nagradu(njegov odvjetnik),na moj prigovor tužitelj ponovno sudu predaje odgovor na moju žalbu u kojoj traži da se sve vrati na početak,s  obrazloženjem da nisam priložila dokaze o plaćanju u samom postupku već u žalbi ,iako on na računu ima sva plaćanja i pored toga sam u pretplati 1500kn,koju naravno ne spominje

da li moram odgovoriti na njegov odgovor moje žalbe ili samo čekati neko riješenje

imam riješenje suda da plaim sudske troškove  na što se tužitelj žali i traži  + odvjetničku nagradu 

zbilja ne znam što mi je činiti nakon svega ovoga

hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u sudskoj presudi stoji da moram platiti 2600kn-navedeno i što,međutim tužitelj traži 4300kn (odvjetničku nagradu)-(napisala žalbu na to)  iako smatram da onaj tko je angažirao odvjetnika da ga isti i plaća

uglavnom tužitelj traži da drugostupanjski sud vrati na početak,

ukupnim potraživanjem i ukupnom mojom namjenskom uplatom pretplatila sam iznos za 1500kn koje tužitelj zanemaruje

ovako npr. platila sam u 11.mj. kamatu 1091,71kn,da bi tužitelj taj iznos tražio u odgovoru na žalbu,njegova odvjetnica je na ročištu rekla da sam još dužna 366kn jer je on iznos 1091,71kn dio prebacio u 2010 god. -može li to,ako sam namjenski uplatila (kamata od 2012-2018)

 

kad dobijem sudsku presudu na ime troškova trebam li od suda dobiti kakvu uplatnicu i br. rn. jer mislim da se to plaća u drž.proračun

hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija