Jump to content

Istek tehničkog pregleda i vozačke


adobrota

Preporučene objave

vozio sam s neregistriranim autom i zaustavila me policija i nakon što su vidjeli da mi je istekla vozačka i osiguranje a prošlo je više od 15 dana privremeno su mi oduzeli registracijske pločice. Zanima me koliko se čeka da dobijem natrag svoje tablice i prometnu?

i još jedno pitanje da li postoji neki brži način od čekanja sudskog riješenja da dođem do tablice i prometne jer mi je auto neophodan zbog posla.

hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Istek tehničkog pregleda i vozačke

Zašto su ti oduzeli prometnu dozvolu? Za istek ti ju nisu trebali oduzeti, osim ako je preko godine dana...

Ako sam te krivo shvatio i oduzeli su ti samo reg. pločice, onda odeš i riješiš tehnički s prometnom dozvolom i potvrdom koju si dobio za pločice, pa nakon toga odeš na policiju po pločice. Naravno, auto mora na vučnu, ne može se voziti bez pločica.

Ako je istek više od godine dana i uzeli su ti pločice i prometnu, onda ideš na registraciju i dobivaš nove pločice i novu prometnu.

S obzirom na tekst, promijenio sam ti naslov jer si u naslovu pisao da ti je istekla vozačka dozvola, pa reci ako je i ona...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija