Jump to content

promtne nezgoda krivac nije utvrđen


kira

Preporučene objave

Prije izvjesnog vremena imao sam prometnu nezgodu na način da sam se sudario s vozilom koje je dolezilo prema meni iz suprotnog pravca..netko od nas  prešao je cca 30 cm na drugu stranu,..prema položaju vozila vrlo je teško utvrditi krivnju, tako su iz policije rekli s tim da još nismo dobili zapisnik,,osoba u suprotnom vozilu ima napuknuće podlaktice,..

Lijepo molim koji je sada slijed,..dali se prije ili tijekom postupka mogu angažirati svjedoci koji su bili očevidci nezgode, i to vozač u vozilu koje je bilo iza vozila koje mi je dolazilo , dakle iz suprotnog smjera,..ako se utvrdi moja krivnja , dali ide kaznena prijava budući se radi o gore naznačenoj ozlejedi,

Hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , sivko je napisao:

Zatražite zapisnik da se vidi koga će prijavit i kakva prijava će ići.Na sudu će se dat prijedlog za svjedoke.

Hvala lijepa,..

Dakle po zapisniku će se vidjeti koga će prijaviti,..dali će u prijavi "kaznenoj ili prekršajnoj" biti i naznačene i ozljede, kada se rješava šteta,..

poz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija