Jump to content

Alimentacija za dvoje djece, 7 i 9gofina


Marko0809

Preporučene objave

Temeljem sudske odluke o sporazumnom razvodu. Za starije djete 950kn a za mlade 850kn. A sad su oboje u osnovnoj skoli i napunili su 7hodina tako da vidim po tabeli o minimalnoj alimentaciji da djete od 7-12g ima pravo na 1197kn, sto bi znacilo za njih dvoje skoro 2400kn! I iz te sudske odluke supruga je imala pravo namjestaji i kucanske aparate u stanu ali ga nije dobila nego je doslovno sa dvoje male djece zavrsila na ulici i otisla u podstanare

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li koji broj telegona ili mobitela da nam netko pomogne ili bar nesto objasni. Iz Zagreba smo. Jer on ima malu prijevoznicku firmu i namjerno se prijavia na minimum tako da me zezne za alimrntaciju. Nije mi problem otic na sud i na poreznu upravu prijaviti ga zbog utaje poreza i varanja drzave, ja samo zelim svojoj djeci pruziti minimum koji im pripada po takonu. A svjedok mi je moja mama koja je svemu svjedocila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Treba tražiti povećanje uzdržavanja (alimentacije) pri sudu koji je donio postojeću odluku, jer je razvidno da su se stekli uvjeti, tj. da otac djece plaća uzdržavanje ispod minimuma predviđenog za uzrast djece, a koji Vam je navela poštovana borbena7...

Ovo prijavljivanje PU i sudu radi utaje poreza i ostalog nebi htio komentirati...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija