Jump to content

Izvanbračna zajednica


Andrijana2

Preporučene objave

Poštovani! Zanima me ovako da li ću imati pravne posljedice nakon ovoga? Od sedmog mjeseca prošle godine nalazim se u kući svog tako zvanog nevječanog supruga, sa našim djetetom, ja sam samo tu zbog nje, na svu moju žalost dijete ne smijem voditi sa sobom jer imam ne pisanu zabranu od czss niti ja smijem voditi svoje dijete sa sobom npr do grada moram tražiti odobrenje voditeljice nadzora i to uz žustru raspravu sa ukučanima, ovo što moram napraviti ne sviđa mi se ali ne mogu više izdržati da me se konstantno vrijeđa kako ja nemam pojma o djetetu kako ja to dijete nikad neću odgajati da mi se treba zabraniti viđanje mog djeteta itd itd na sudu je postupak za dodjelu skrbništva i uzdržavanje djeteta pretpostavljam da će je otac dobiti jer je imučniji od mene. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana, nije tzv. izvanbračni partner, već je izvanbračni partner kad imate zajedničko dijete

Što se tiče "nepisane zabrane" CZSS, ako nije donesena nikakva sudska odluka, zašto smatrate da nebi smjeli napustiti kuću i dijete povesti sa sobom, izvjestite CZSS što Vam se događa i niko Vas i Vaše dijete ne može, a i ne smije, ostaviti u takvom okruženju kad Vam se događa to što opisujete da Vam se događa, pa to nikako nije dobro za dijete, možete izvjestiti i policiju radi prekršaja Zlostavljanja u obitelji...

Što se tiče skrbništva nad djetetom, nevažno je koji je roditelj "imućniji" i nemojte se predavati, skrbništvo nad djetetom će dobiti roditelj za kojeg se utvrdi da je, za dobrobit djeteta, adekvatniji za daljnji odgoj, a ne roditelj koji je, kako navodite, imućniji...

Sretno Vam..!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Citiram riječi socijalne radnice! Vi andrijana niste u poziciji da pregovarete dali imate posao i stan? Nemate i što želite? Po tome ispada da je već odlučeno kako dijete ostaje kod oca, Neki dan je baka izjavila kako će se ubiti ako oni ne dobiju dijete rijwči jedne odrasle žene, otac od djeteta već mjesecima ne priča samnom i na to ima odgovor Tko je tome kriv? Naravno da sam ja kriva, policija sve czss sve znaju i samo im kažu istjerajte ju na ulicu. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Izvanbračna zajednica

Očito da se ta socijalna radnica stavila u poziciju da donosi neke zaključke i odluke koje treba donijeti sud, jednostavno napišite predstavku na njezin rad ravnatelju/ici CZSS, a ako ona neće adekvatno reagirati, podnesite predstavku direktno nadležnom Ministarstvu protiv CZSS i njihovog postupanja...

Oni mogu predlagati i iznositi svoje mišljenje, ali je sud taj koji donosi konačnu odluku.

Sretno Vam i držite se..!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija