Jump to content

Nasilje u obitelji


Tomo90

Preporučene objave

Znaci, došo sam pijan kući i svađao se s majkom (vrijedanje), na sto se umiješao moj stariji brat s kojim nemam dobar odnos duže vrijeme te sam ga fizički napao. Policija je došla na poziv. Proveo sam 12 sati na trijeznjenju (2.13 promila) i dobio zabranu posećivanja kuće 8 dana.
Sutra ističe zabrana zanima me da li imam pravo vratiti se kući bez obzira što nisam dobrodošao ili ne. Prebivalište na osobnoj je na toj adresi i da li ima veze što nije prošlo godinu dana po završetku obrazovanja bet obzira što sam u radnom odnosu. Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Tomo90 je napisao:

Znaci, došo sam pijan kući i svađao se s majkom (vrijedanje), na sto se umiješao moj stariji brat s kojim nemam dobar odnos duže vrijeme te sam ga fizički napao. Policija je došla na poziv. Proveo sam 12 sati na trijeznjenju (2.13 promila) i dobio zabranu posećivanja kuće 8 dana.
Sutra ističe zabrana zanima me da li imam pravo vratiti se kući bez obzira što nisam dobrodošao ili ne. Prebivalište na osobnoj je na toj adresi i da li ima veze što nije prošlo godinu dana po završetku obrazovanja bet obzira što sam u radnom odnosu. Hvala 

Punoljetna osoba, obrazovanje završeno, u radnom ste odnosu, imate primanja, nema presude o uzdržavanju, a nema temelja za određivanje istog, vi ste laički rečeno samostalna osoba i ne potpadate pod roditeljsku skrb više. Ukoliko niste spremni na pomirenje, kompromisno dogovorite da preuzmeš stvari i odeš, na to imaš pravo, a ako ste spremni na normalan suživot, zaboravite i krenite dalje. Novi prekršaji su najgora opcija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija