Jump to content
Sign in to follow this  
HBen

Odvjetnik za spor oko drzavljanstva

Preporučene objave

Dobar dan. Ako imate nekih preporuka za odvjetnika u Zagrebu koji ima iskustva sa upravnom tuzbom za hrvatsko drzavljanstvo, cijenio bih savjet. Ukratko, trazio sam hrvatsko drzavljanstvo na osnovu pripadnosti hrvatskom narodu i kao i vecina ljudi ovdje, MUP je procjenio da nemam dovoljno dokaza. Podnio sam tuzbu upravnom sudu i zakazano je rociste pa ako neko ima savjet o tome kako to izgleda kao i da li ima neki iskusan odvjetnik u ovome nek javi. Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• objavio spijun
      Pozdrav,
      Dakle, dogovor sa izvjesnim odvjetnikom na početku postupka bio je za 3 pojavljivanja xxxxkn. Odvjetnik se pojavio na jednom saslušanju. Naknadno je odvjetnik tražio još xxxxkn za "ne redovnu" raspravu, i to je dobio. Sada kada je podignuta optužnica odvjetnik traži još xxxxkn. Rečeno mu je ne, jer je već plaćeno za xxxxkn za 3 pojavljivanja. Dakle, uopće nisam zadovoljan odvjetnikom jer nemam nikakve pravne savjete i odvjetnik se želi samo susresti kada mu treba dati novac. Kako se postaviti pred odvjetnikom? Kako pronaći zajednički jezik? Za ništa još nije izdao račun. 
      Nadam se korisnim savjetima i zahvaljujem vam.
    • objavio markobr
      Trazim odvjetnika za protutuzbu nakon prvostupanjske presude i odbijene zalbe drugostupanjskog suda.
      potrebno ishoditi dokument i poznavati ustav imedunardnu konvenciju.
      Cekam ponude.
    • objavio amazonac86
      Sin planira da tuži roditelje, kako bi mu oni platili određenu cifu,
      koju je navodno on uložio u kuću u kojoj svi skupa žive.
      Putem odvjetnika je poslano pismo roditeljima u kojima odvjetnik daje upute da se u roku 30 dana uplati određena cifra, inače slijedi tužba.
      Roditelji u prizemlju,
      sin sa ženom i dvoje djece na prvom katu.
      Prilikom obnavljanja kuće, sin je radio kao vozač na minimalac(bez mogućnosti financiranja bilo kakvih podhvata obnavljanja).
      Roditelji su dizali gotovinske kredite kako bi njemu proslijedili novac na ruke i on nastavio postupno sa gradnjom i obnovom.
      Na žalost osim izvatka od kredita iz banke, roditelji nemaju dokaz da su oni financirali obnovu kuće.
      Struju, vodu, komunalije, režije nikada nisu sin i supruga plaćali, nego roditelji. Sve se vodi na njih.
      Kuća je obnavljanja zadnje prije par godina, sve ostalo prije nekih 10ak godina.
      Tu još dolazi i obiteljsko nasilje, prijetnje ocu i majci.
      I sada, Sin i njegova supruga tuže roditelje.
      Molim savjet.
    • objavio MeetDave
      Poštovani,
      Treba mi odvjetnik ili osoba s polozenim pravosudnim na podrucju Zagreba, samo da bi mi reviziju podnijela uz minimalni pregled iste koja je vec dobrim dijelom dovrsena/napisana. Molim vas da mi se javite preko privatnih poruka (PM).
      Srdacan pozdrav i hvala unaprijed
    • objavio Justificio
      Poštovani
      Tražim odvjetnika za riješavanje imovinsko-pravnih odnosa.
      Potrebno nam je usklađenje katastra i gruntovnice, u posjedovnom listu je situacija čista, no u zemljišnim knjigama nije. Radi se o katastarskoj čestici koja je društveno vlasništvo, a svi njeni "vlasnici" su zaprava upisani u teretni list kao korisnici svako svoje određene nekretnine na toj čestici, koja zapravo čini pola ulice, ima 4 ZK tijela i iskreno, ja stvarno ne znam što bi se trebalo raditi, bi li se trebao pokretati ispravni postupak ili što, doista ne znam i trebam pomoć.
      Uz sve to, danas je u katastru umjesto nekad 5 vlasnika (korisnika), što je trenutna situacija u zemljišnim knjigama, upisano dvoje vlasnika (korisnika), što se riješilo darovnim ugovorom, a to dvoje u zemljišnim knjigama imaju veći udio u vlasništvu naspram preostalih troje.
      Tako da meni treba netko tko bi mi pomogao da riješim zemljišne knjige na način da se nekretnina izdvoji iz te ogromne čestice, da se ljudi upišu kao vlasnici, i to njih dvoje umjesto petoro i da se sve to uskladi sa katastrom.
      Hvala unaprijed i ispričavam se ako sam pogriješila temu. Molim Vas da ju preusmjerite gdje je potrebno i tko ima za preporuku odvjetnika koji bi mi to mogao riješiti, da mi se javi u PP.
      Hvala i lijepi pozdrav,  J.
  • Online korisnici

• Napravi novi...