Jump to content

Zajednicka gustirna


berlavi69

Preporučene objave

Pozdrav.zivim na parceli koja nije u papirima 1/1.moji imaju probleme sa svojom rodicom jer se na nasoj zemlji iza kuce nalazi zajednicka gustirna(spremnik za vodu) koja nije u funkciji i ona se nece odrekne nje.Davali smo joj 1000 € al nije htjela prihvatit i samo radi probleme i neda da zatvorima vrata koja su povezivali nasu i njihovi parcelu jer je to bilo vlasnistvo mojeg pradjeda koje je podijeljena na 2 sina.jer sta ona ima setat oko moje kuce.sva zemljista kad idemo sredjivat mi moramo sami jer njih nije briga.sta bih ja sad mora u vezi te gustirne.zatrazit sudskog vjestaka ili???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Premješteno u odgovarajući PF.

Ne možete natjerati nekoga da Vam proda svoju imovinu. Možda da joj date ponudu koju ne može odbiti?

al to nema nigdje zapisano da je zajednicka u papirima samo je dogovoreno medju starima.napravljena je 1922 godine i nije u upotrebi.nema te ponude sta bi ona prihvatila jer je to takav mentalni sklop ljudi.prije 30 godina je svak napravia svoju novu gustirnu.i kako sam cuja da onaj koji je napravia prvi svoju on vise nema sta tu trazit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija