Jump to content

pomoć oko ovrhe


ilisica67

Preporučene objave

pozdrav

molim vas ako mi netko može pomoći vezano za ovrhu koju sam dobio.

radi se o ovršnom prijedlogu na temelju vjerodostojne isprave općenito na imovini ovršenika vezano za dugovanje koje nije moje i nemam pojma tko ga je (dug) napravio ,znam samo kada je napravljen (dug),u tom dugovanju uredno stoji moj OIB i moje ime i prezime a kriva je adresa ???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da, kontaktirati ću t-com jer su mi to napravili još 2014 god pa sam se žalio njihovom povjerenstvu koje mi je nakon 3 mjeseca prepisci sa njima odgovoreno da su pogriješili i da će poduzeti radnje da se to više ne ponavlja međutim očito nisu učinili ništa . moj je jedini grijeh što imam isto ime i prezime kao još jedna osoba koja živi na drugoj adresi i sad ne znam što dalje jer će mi se to opet ponavljati'? Da li da podignem tužbu protiv t-com-a ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , ilisica67 je napisao:

da, kontaktirati ću t-com jer su mi to napravili još 2014 god pa sam se žalio njihovom povjerenstvu koje mi je nakon 3 mjeseca prepisci sa njima odgovoreno da su pogriješili i da će poduzeti radnje da se to više ne ponavlja međutim očito nisu učinili ništa . 

dali si sačuvao odgovor povjerenstva?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija