Jump to content

usporedni izračun mirovine


vmaka15

Preporučene objave

Zna li netko na koji se točno način izračunava ukupni mirovinski staž prilikom odlaska u mirovinu po čl.6 Zakona o DVO i PS. Da li se efektivnom radnom stažu pribraja u punom iznosu i beneficirani staž 12/16 i posebni staž 12/24 za sudjeovanje u Domovinskom ratu ili pak postoji neka druga formula ili način izračuna ukupnog staža?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani vmaka15,

1.Dužni ste mi 1.000.000 EUR zbog neovlaštenog korištenja naziva teme

2.Tog tereta može Vas osloboditi samo moderator ako ovu temu premjesti u originalnu temu - usporedni izračun mirovina, koju sam ja otvorio.

3.Preko poruka dostavite mi Vaše podatke pa ih ja mogu izračunati i dostaviti Vama, biti će Vam sve jasno.

Lijep pozdrav

Molim moderatora da premjesti ovu temu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , vmaka15 je napisao:

Zna li netko na koji se točno način izračunava ukupni mirovinski staž prilikom odlaska u mirovinu po čl.6 Zakona o DVO i PS. Da li se efektivnom radnom stažu pribraja u punom iznosu i beneficirani staž 12/16 i posebni staž 12/24 za sudjeovanje u Domovinskom ratu ili pak postoji neka druga formula ili način izračuna ukupnog staža?

Od 5.8.1990 do 30.6.1996 ti računaju 12/24 a ostalo 12/16.

Od 30.06.1996 do 1.1.2019 imaš 22 g i 6 mj radnog i ravnih 30 god mirovinskog.+ovo za ovu godinu+ ratno.

Nazoveš kadrovsku i dat će ti mirovinsko u dan.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija