Jump to content

Uhvacen s 30g


TraktorMico

Preporučene objave

Trebam pomoc ljudi

Imam 17 godina u 4 mj cu biti 18 godina, 17.2.2019 me nasli i uhvatili me sa 30g i rekli su da je to prekrsajni... strah me kolko je kazna sada... a tamo sam bio sa frendima oni nista nisu imali samo ja jedan joint i u 3 vrecicama sve ukupno 30g na postaji me pitali odakle mi to i reko sam jednog lika koji je i nas reko dok su njega uhvatili (oko za oko, zub za zub) i ako imate neke prijedloge sta da kazem na sudu recite miiiii 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je prekršaj imaš obavijest o prekršaju. Ako je kaznena, procedura je malo dulja i kompliciranija. Ako još nije završeno kriminalističko istraživanje, moguće su dopune. Ali za posjed (prekršaj) i preprodaju (kazneno) nećeš biti prijavljen u isto vrijeme. Iako količina nije bitna do neke malo jače, 30 je granična. I meni miriše na mogućnost kaznene. Moraš vidjeti papire da ti točno kažemo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
, drot13 je napisao:

Da, nezgodno nam je nagađati da ti krivo ne kažemo, a postupci su potpuno različiti. Vjerojatniji je prekršajni, ali prema ovom što si pisao je moguć i kazneni...

Jesi li već imao kakvih prekršaja ili kaznenih djela?

nisam imao, ali rekli su da je to prekrsajni i jos cekam postu da znam kad idem na su, ali sad bi negdje trebalo doc, kad dodje cu napisat sta pise.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija