Jump to content

Spor sa obitelji


Pokojnik

Preporučene objave

Ukratko imao sam dogovor sa braćom o stanu koji smo prodavali  dogovor je bio da se novci djele na 3 djela s time da smo jednom bratu dali prednost zbog obiteljske situacije ukratko on uzme novce prvi i nakon 2-3 god meni isplati moj dio to je bilo prije 5 god.

U ljeto 2017 stan je prodan bez mog znanja bio sam u drugom gradu zbog posla i meni nije rečeno ništa.Stan je dugo bio na prodaji i kad sam pitao koja je situacija jer sam ga želio iznajmiti buduće da nemam svoj stan rekli su mi da je prodan i da su novci potrošeni jer nemaju povjerenja u mene zbog moje ovisnosti .3 god sam proveo u komuni i sad sam redovito u centru za borbu  i prevenciju ovisnosti u zadru imam 45 god i pomiren sam sa činjenicom da ću morat uzimat ljekove dok sam živ imam i grand mal epilepsiju itd.

imam li ikakvo pravo žaliti se stan je bio u majčinom vlasništvu i ona je bila suglasna sa dogovorom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija