Jump to content

Punomoć-je li ispravno sastavljena


cruellena

Preporučene objave

Molim Vas pomoc oko toga je li ovakva vrsta punomoci dobro napisana? Treba li nesto dodati ili oduzeti? Je li sve to "stoji" i ina smisla? Poanta je da mi otac da punomoc da mogu donositi sve odluke vezane uz stan i poduzimati sve potrebne radnje bez da on mora prelaziti 600 km da bi dao neki potpis ili predao /preuzeo neki papir vezan uz stan kojem je vlasnik. 

Zahvaljujem na pomoći!!

 

 

P U N O M OĆ

Ja, ________________________________, rođen ___________ u ___________________, s prebivalištem u ______________________________________________, OIB __________________________,

ovim OPUNOMOĆUJEM svoju kćer ________________________________________, s prebivalištem u _________________________________________________, OIB ______________________, da u moje ime i za moj račun poduzima sve pravne poslove i druge potrebne radnje koje se tiču stana kojeg sam vlasnik, zk.ul.br/knjiga pu.br ____________, k.o. __________________ Kčbr._________________________________, a koji se nalazi na adresi _______________________________________________.

Opunomoćenik je u ovom postupku ovlašten radi zaštite mojih prava i interesa poduzimati sve potrebne radnje

- potpisivati sve potrebne isprave, dokumente, podneske, zahtjeve i pokretati sve potrebne postupke u mojem interesu

- zastupati me kod MUP-a, javnog bilježnika, porezne uprave, gradskih tvrtki (Holding, gradska uprava, i ostalih.)

- ovlašten je sklapati ugovore (najmu, zakupu), te anekse ugovora, vršiti naplatu i isplatu troškova, prijave i odjave, te me zastupati pred svim nadležnim tijelima, te pravnim i fizičkim osobama za navedeno iznajmljivanje.

- a posebno da u moje ime preuzima sve poštanske i pismovne pošiljke pristigle kod Hrvatske pošte d.d.

 

U _____________________, ___________________ godine.

Potpis davatelja punomoći ___________________________________

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija