Jump to content

S18

Korisnik
  • Broj objava

    1
  • registrirao se

  • Zadnja posjeta

Sve što je S18 objavio

  1. Poštovani, može li ravnatelj osnovne škole dobiti Izvadak iz kaznene evidencije bez pisane suglasnosti učitelja (Zahtjev za izdavanje posebnog uvjerenja za fizičku osobu upućen Ministarstvu pravosuđa a od mene tražili da ga popunim računalno)? Kako uopće može saznati za kažnjavanje? Budući da nisam znala za čl. 106 Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (a imam pravomoćnu presudu protiv imovine protiv koje se nisam niti pokušala braniti), popunila sam traženi obrazac iako ga nisu dobili svi učitelji škole, nego samo učiteljice razredne nastave (kolega učitelj nije)
×
×
  • Napravi novi...