Jump to content

Sezonska HRT pretplata?


Janne81

Preporučene objave

Dobar dan!

Zivim u inozemstvu ali od 2017:e posjedujem stan u Hrvatskoj. Zadnjih 7 godina sam placao pretplatu preko uplatnica za Hrvatsku Radioteleviziju svake godine  za period lipanj, srpanj i kolovoz. Danas sam po prvi put dobio pretplatnice i za preostali period godine. Moje pitanje, prije kontakta sa HRT, je ako je netko upoznat da li jos uvijek postoji ovakva sezonska pretplata u ljetnom periodu. Hvala lijepa!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo ja do sad već zadnjih 10 godina plaćao pretplatu za apartmane za 6,7,8 mjesec i tako i ove godine došle uplatnice . A danas 18.7 dobio još uplatnice za preostale mjesece do kraja godine. Tražio na guglu obavijest, članak da se više neće samo sezonski naplaćivati kad su apartmani u upotrebi nego cijelu godinu. I nigdje nisam ništa našao. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, u uime majke, kao strane vlasnice stana u HR, u trženju odgovora došla sam do vaših pitanja/komentara, jer je majka ove godine prvi put  dobila preplatu za mjesec 10, 11  i12. Iz HRT su mi odgovorili, da po Zakonu o HRT (34. članak) svi su vlasnici stana u HR, koji imajo u vlastništvu I posredovanju prijamnik, dužni platiti mjesečnu pristojbu za cijelu godinu. Tržimo od njih sada tačniji odgovor, na kojem pravnom temelju i kada se to promjenilo.

Pozdrav is Slovenije, Maša

uređeno: od Maša S.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Janne81 je napisao:

Hvala gosp. Mašo na odgovoru.

Ako dobijete više informacije od HRT rado podijelite to ovdje.

Lijep pozdrav.

 

prije 54 minuta, Maša S. je napisao:

 

HRT-pristojba-odgovor.pdf 1.48 MB · 6 downloads

Evo, našla sam odgovor HRT na poziv Udruženja za zaštitu potrošača.

Pozdrav, Maša

Hvala lijepa! 🙏

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija