Jump to content

Osobni podaci dali je policija u pravu ?


Leona9

Preporučene objave

Molim ako sam pogriješila temu oprostite . Vidim tuzbu protiv predstavnika stanara. MUP joj je bio vec nekoliko puta . Danas su dosli meni obavijestiti me da mogu podici privatnu tuzbu ako zelim- zbog zastite osobnih podataka koje je prekršila. Najme godinama je stavljala u ulaz popis za snijeg ime prezime i OIB . Policajac kaze da to ne smije nego samo inicijale . Upozorena je . Zadnji papir je maknula s svim podacima 3.mj 2024. 

Nisam pitala policajca nije li to zastara jer nije predana tuzba u roku 3 mj kako je papir stajao javno van ulaza cak .

Iako je sam dosao rec da ju mogu tuzit. Zastara me zanima naravno ako neko zna ili za kršenje GDPR nema zastare? Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Dana 14. 08. 2024. u 11:22, Leona9 je napisao:

Molim ako sam pogriješila temu oprostite . Vidim tuzbu protiv predstavnika stanara. MUP joj je bio vec nekoliko puta . Danas su dosli meni obavijestiti me da mogu podici privatnu tuzbu ako zelim- zbog zastite osobnih podataka koje je prekršila. Najme godinama je stavljala u ulaz popis za snijeg ime prezime i OIB . Policajac kaze da to ne smije nego samo inicijale . Upozorena je . Zadnji papir je maknula s svim podacima 3.mj 2024. 

Nisam pitala policajca nije li to zastara jer nije predana tuzba u roku 3 mj kako je papir stajao javno van ulaza cak .

Iako je sam dosao rec da ju mogu tuzit. Zastara me zanima naravno ako neko zna ili za kršenje GDPR nema zastare? Hvala 

Morali biste dokazati stetu

 

ali uvijek možete prijaviti AZOP-u da dobije po prstima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Ivo Kermartin je napisao:
prije 16 sati , Ivo Kermartin je napisao:

Morali biste dokazati stetu

 

ali uvijek možete prijaviti AZOP-u da dobije po prstima

Imam slike tih papira sto je stavljala i OIB pisala . Dokaz policija ima i ja . Agenciji sam ja prije pisala davno ali nikad odgovora tako da sam od njih odustala .- dok eto nije sama policija dosla na vrata rec mi

. Dakle to je bilo u 3.mj ove godine papir maknut,, dakle proslo je za tuzbu koliko mislim jer svaka tuzba je 3 mj rok tako pise nas zakon.

Zato me zabunio policajac da ju tuzim (kazem taj rok me muci ).

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, Ivo Kermartin je napisao:

To se odnosi na kazneno djelo prijetnje i to isključivo po stavku 1. Ne na sve tužbe bilo kaznene bilo općenito. 

Naljepse Vam hvala . Eto kad ja sama citam i pravim se pametna , umjesto da pitam lijepo ovdje nekog . Svakako Vam od srca hvala jasnije mi je sad sve .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija