Jump to content

Brak sklopljen u Italiji


dali29

Preporučene objave

Dilema.

 

2004 godine sam se vjencala u Italiji za Talijana.2008 smo se preselili u Njemacku i prestali zivjeti zajedno(brak nije prijavljen u Hrvatskoj).Ja sam se vec sljedece godine vratila u Hrvatsku i tu zivim i danas,a on je ostao u Njemackoj gdje je i sada negdje.Nismo u kontaktu jer se on vise ne javlja,promjenio je adresu,br.telefona..Predala sam zahtjev za razvod braka na Opcinskom sudu u Osijeku jos prosle god.u 8 mj. no nista se nije dogodilo jer po sutkinjinim rijecima se ne mogu razvesti bez njegove prisutnosti na sudu ili bez opunomocenoga odvjetnika s njegove strane.Nije da se on ne zeli razvesti od mene ali jednostavno ga nije briga za to jer se on nema namjeru vise zeniti pa ne nalazi vremena da dođe ovamo na rociste a da opunomoci odvjetnika je za njega preveliki trosak,a i ja sama nemam novaca za to.Znate i sami koliko to kosta!Kako ga navesti na razvod?Dali postoji nacin da se razvedem od njega i bez njega??????Ne znam vise kome da se obratim posto su cini se svi neupuceni u ovakve stvari!?Napominjem da nemamo djece ni zajednicke imovine tako da to ne bi trebalo kmplicirati stvari.Polako gubim svaku nadu.(U novoj sam vezi i pokusavam postati mam,ali ni to mi ne ide pa cu najvjerojatnije morati na umjetnu oplodnju.E tu se tek komplicira stvar.Za umjetnu oplodnju bih morala biti s mojim novim partnerom ili u braku ili u bracnoj zajednici,a to zbog postojeceg braka ne mogu.Dali to moze utjecati na razvod?????)

 

 

Bit cu jako zahvalna ako netko bude znao rjesenje moga problema!!!!!

 

 

Hvala....... Ocajna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija