Jump to content

Kupovina preko interneta


pyriel

Preporučene objave

Poštovani,

 

Unaprijed se ispričavam ako sam odabrao krivi podforum za ovo pitanje, nisam znao kamo ga smjestiti.

 

Redoviti sam student i živim s ocem i majkom. Otac ne radi već dvije godine i majka ima pravo na poreznu olakšicu na njega i mene.

 

Ja bih preko e-baya trebao iz usluge prijateljici naručiti neke stvari, a plaćati mogu jedino preko svog žiro računa na koji bi mi ona uplatila novac.

 

Moje pitanje je koliko novca može biti uplačeno na taj žiro račun i iskorišteno za kupnju preko e-baya, a da mi majka ne izgubi pravo na moju poreznu olakšicu.

 

Još jednom da napomenem, kupovao bih joj iz čiste usluge, bez ostvarivanja profita.

 

Unaprijed Vam hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš povezati određene tekuće račune ovisno o banci. Siguran sam da PBZ ima tu opciju sa svojom visom electron (ne zamijeniti sa visa kreditnom karticom) i da ZABA nema tu opciju. Mislim da Erste ima tu opciju sa svojom visom electron ali nisam provjerio. Visa electron je zapravo povezana sa žiro računom ako sam dobro shvatio. Ja koristim kreditnu karticu za paypal, s time nemam problema. A za cifru koja te zanima nemam pojma, sorry :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija