Jump to content

Lazno svjedocenje


Abcantun

Preporučene objave

Pozdrav, bio sam pozvan kao svjedok na sudu jer sam uhicen od strane krim policije sa manjom kolicinom lake droge ...Krim Policija je vodila istragu protiv osobe od koje sam je kupio i daljnim istragama i dovoljnim brojem dokaza su podignuli optuznicu protiv njega i smjestili ga u istrazni zatvor.

Pozivom u stanicu nakon par mjeseci i isto tako i na sudu dao sam lazni iskaz da nisam drogu kupio od doticnog sa kojim sam se nasao, nego davno prije od NN osobe i  imao ju u autu istom u kojem ju je policija i nasla.lazni iskaz sam dao  zbog straha za vlastitu sigurnost i sigurnost obitelji jer optuzeni ima poveci dosje i poznat je policiji i sudovima nisam znao sta je spreman uciniti kada izade .  Tvrdio sam da drogu nisam kupio od njega jer sam se bojao posljedica ako izađe van s obzirom je poznat po cestim problemima sa Zakonom...

Na kraju se ispotavilo ,neznam zbog cega da  je optuzeni  isao na nagodbu sa tuziteljstvom da mu se ublazi kazna  priznao krivnju kao i da sam ju ja  kupio ipak od njega i ako sam ja tvrdio da nisam...

Pretpostavljam da ce tuziteljstvo dignut optuznicu sada protiv mene zbog laznog svjedocenjau u korist optuzenog...

Moje pitanje je ...

Koje su moje mogucnosti 

Dali je moguce da dobijem zatvorsku kaznu iako nikada nisam bio kazneno prijavljen,dali se na istu ako bude mogu zaliti ,pokajati i iznjeti svoje razloge  ,dali postoji sansa da tuziteljstvo ne digne  optuznicu protiv mene ?...

Kakve su mi mogucnosti ,dali mogu ocekivati zatvorsku kaznu ili bi mogao proci sa uvjetom ,nikada nisam kazneno prijavljen ,policija i sud me nikada prije toga nisu ni vidjeli dali ce sud to uzeti u obzir prilikom odredivanja kazne za mene i dali se na odluku suda mogu zaliti i navesti svoje razloge uz kajanje ...Neznam sta da mislim pod velikim sam stresom zbog svega...Hvala lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija