Jump to content

Novac policajcu ?


Leona9

Preporučene objave

Nakon svadje s susjedom,dosla je policija . Nista niti prekršaj niti sl. Nadalje sam bila pozvana u postaju- da je susjeda dala sve na kazneni sud iskaze ( ,nemam odvjetnika..) da sam dala mito policajcu i da je vidjela. Ispitivana sam od sefa stanice pisao je sve (nema problema meni ne smeta). Sta dalje mogu očekivat? Poziv od suda? Ako neko zna jer prijavila je kazneno dijelo (bez dokaza i iceg) . Dali je dovoljan samo iskaz moj u policiji da nisam nikome dala nista -ili mogu očekivat jos poziv s suda di je prijavila sve to? Ako neko zna ,hvala vam ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 08. 06. 2024. u 20:19, Leona9 je napisao:

Nakon svadje s susjedom,dosla je policija . Nista niti prekršaj niti sl. Nadalje sam bila pozvana u postaju- da je susjeda dala sve na kazneni sud iskaze ( ,nemam odvjetnika..) da sam dala mito policajcu i da je vidjela. Ispitivana sam od sefa stanice pisao je sve (nema problema meni ne smeta). Sta dalje mogu očekivat? Poziv od suda? Ako neko zna jer prijavila je kazneno dijelo (bez dokaza i iceg) . Dali je dovoljan samo iskaz moj u policiji da nisam nikome dala nista -ili mogu očekivat jos poziv s suda di je prijavila sve to? Ako neko zna ,hvala vam ..

Po ovome sto ste rekli, ispitivanje nije bilo snimano? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , Ivo Kermartin je napisao:

Po ovome sto ste rekli, ispitivanje nije bilo snimano? 

Oprostite ,kasnim a zahvalna sam na svakom odgovoru (u prijevodu - tresem se od straha sta moze bit ..) - ne nisam snimana u policijskoj stanici tj nije nista mi bar receno da snima,niti sam potpisala ista .

Ali ispitivanje je bilo 1 i nesto sat u detalje .

Na kazneni je predala je to,,ni sam šef stanice koji me ispitivao isto kaze ne moze znat sta moze bit dalje .. 

uređeno: od Leona9
Nedostatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija