Jump to content

nedolicno ponasanje i sramocenje


maytay

Preporučene objave

pozdrav,mozda nisam najbolje opisao u naslovu ali pokusati cu ovdje.naime,danas sam se nasao u jednom trgovackom centru ,isao sam na brzu kasu sve uredno otkucao i platio karticom,stvari pospremio u torbu i dok sam dosao do izlaza alarm je krenuo pistati tako da su se svi okrenuli zamnom a radnik je trcao zamnom i vikao da stanem sto sam i ucinio a zatim mi je poceo postavljati glupa pitanja misleci da sam lopov,rekao mi je da otvorim torbu ja sam to ucinio i dao mu racun i dok je on provjeravao artikle u mene je gledalo 50 ljudi ,radi se o manjem gradu svako svakog zna.i dok je on provjeravao artikle kolegica mu je dobacivala sa druge blagajne nesto u smislu da sam ukrao bocu da nek provjeri ,ja sam od srama skoro u zemlju propao ,naravno nisu mi nista nasli.u tu trgovinu zalazim vec dosta dugo i ne sjecam se kada sam bio u nekoj drugoj odnosno nekom drugom trgovackom lancu osim njih..dali postoji negdje da se nekome obratim jer mislim da ovo nije bilo u redu od njih 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , maytay je napisao:

razumijem ali svu tu sramotu dozivjet zbog neispravnosti alarma 

Ja sam to imala davno jakoooo davno . Nisam dala maltretiranje niti mi oni imaju pravo gledati torbu. Zvala sam sama sebi policiju nisam se ni maknula . Dosli su pregledali oni . Na kraju ko je ostao osramocen? Ne ja. Nego blagajnica koja me htjela za rukav primit i vodit u neku prostoriju vikala psovke ja nista . Nisam tuzila ali trebala sam . Pisite im bilo di ne znam ni ja di ali znam kako vam je . Godinu dana nisam sebi od stresa tad dosla jer posvke i majke i svega su bile a ja sutala i zvala sebi policiju. Nek oni pregledavaju sta hoce jer mogu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , drot13 je napisao:

Da, možeš zvati policiju u ovakvom slučaju, ali u principu time samo produžuješ situaciju i povećavaš krug prisutnih ljudi...

Ja Vas razumijem. Kao sto sam i policiju zamolila za oprost tada ,sto sam ih zvala - ali situacija je bila takva da je to bilo vikanje,nasrtaj da bi me vodila u neku prostoriju . Policija je i pregledala i torbu nema problema hvala im. Moj savjet niko ne treba slusati ne kazem to ,, ali da bi vikanje trpila i bahatost ,ne hvala. Iako razumijem sto ste napisali 🤝

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija