Jump to content

nezgoda djeteta u vrtiću-odštetni zahtjev


korra

Preporučene objave

Poštovani,

 

Nedavno sam saznala da se prilikom nezgode djeteta u vrtiću može tražiti naknada štete ,predati odštetni zahtve osiguranju.

e sad moje pitanje je : što se sve može ili bi trebalo navesti u odšetnom zahtjevu kao pod očekivanu svotu i sl.jer moj sin je pao i rasjekao glavu,bio na šivanju i mirovanje cca 7dana.u osiguranju su mi nabrzinu naveli slijedeće: pretrpljena bol,strah,ako je bilo bolovanja (nije jer sam platila treću osobu za čuvanje)...što bi se još moglo navesti i koji iznos bi trebala napisati da očekujem nemam pojma ....o iznosima pogotova, mogu lupati bezveze ,

 

Hvala

 

Lp :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Djeca su u vrtiću, u pravilu, osigurana od posljedica nesretnog slučaja.

Poneki vrtići imaju ugovorenu policu od odgovornosti.

Dakl,e bitno je o kakvoj polici govorimo.

Ako potražujete odštetu sa police od odgovornosti onda imate pravo na pretrpljenu bol, strah itd., trajnu invalidnost.

Ako potražujete odštetu sa police on nesretnog slučaja ostvarujete pravo na postotak invalidnosti i za dane izostanka djeteta iz vrtića.

Potrebno je uzeti obrazac Zahtjeva za naknadu štete kojega će vam ovjeriti u vrtiću, jer je to kolektivna polica. Zahtjev zajedno sa nalazima šaljete u osgiuravajuću kuću koji će uzeti predmet u obradu.

Visina odštete zavisi od visnie osigurane svotu koja je ugovorena na polici. Taj podatak zna ravnateljica vrtića.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija