Jump to content

je li to dobro osmišljena pljačka ili?


flora11

Preporučene objave

molim pravnu pomoć! ova priča čini mi se nemoguća.Pa da počnem moj djed rodom je iz okolice Zadra imao je dvije sestre koje su pokojne i još jednu koja je još živa ona ima preko 90god kao i on.Pošto u dalmaciji ženska dijeca ne nasljeđuju sve ostavljaju braći moj djed je nasljedio sve od svoga oca kuću ,zemljište gdje se rodio i8 živi dan danas.Jedna od njegovih sestara ima sina koji živi u Zagrebu ona je pokojna koji nikada nije bio niti se brinuo o mom djedu u Dalmaciji on sada traži nasljedstvo od svoje majke i njezinih sestara to je skoro polovica nasljedstva.Preko odvjrtnika je poslao prijedlog o potraživanju te zemlje na koji se moj djed nije žalio jer je nepismen.Prije par dana dolazo dotični da hoće prepisati tu zemlju na sebe i tu nastaju problemi.MOJ djed ima osmero dijece od koga je jedan pokojni a ostali su živi što znači da njih sedmoro dijele polovicu a on jedan koji se pojavio niotkud uzima im polovicu.Napominjem da on nema pristanak od nikoga da mu daruje tu zemlju to je on sam smislio.Što nam je činiti?Postoji li mogućnost da on išta dobije ili da moj djed i njegova dijeca izgube polovicu zemlje. molim pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija