Jump to content

Prometni prekšaj


ammy

Preporučene objave

Skrivila sam prometni prekšraj prekoračenja brzine za 16km/h, kazna 500kn. Nije bilo znakova, pa je dopušteno 50km/h. Zanima me koja je procedura do kazne društvenog rada i koji su datumi zastare od prekrašaja i od eventualnog prigovora visokom prekršajnom sudu.

Prekršaj je bio 6.10. U roku 8 dana mogu uložiti prigovor.

Da li da se držim te redovne procedure: prigovor, poziv na prekršajni sud i što ću reći sucu kako bih dobila opomenu ili ukor, a izbjegala novčanu kaznu i kako tražiti kaznu društvenog rada. Prekoračenje brzine nije veliko,savjestan sam vozač, ne mogu u zatvor zbog djece, novaca trenutno nemam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imao sam sličan slučaj kaznu nisam uplatio zatim su mi par puta još slali kazne(koje nisam podizao) no ništa od toga,nakon toga sam napisao zalbu u kojoj sam uveo da mi je to bio prvi prekršaj i itd. ti slobodno navedi svoju situaciju pa ako upali.No meni nije upalilo i nakon cca 1god dobio sam od suda da mogu odabrati 300kn ili 3dana zatvora u tvojem slučaju x5. I nakon 15 dana odlucio platiti kaznu.

 

Sve ovo odvijalo se cca 2god

 

ps. ne želim te navoditi na krive odluke nego ti govorim o mom slučaju

 

Naravno ukoliko se možeš žaliti žali se odmah!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija