Jump to content

ponovno na pismeni


orion5

Preporučene objave

Kolega, ja sam isprva planirala izaći u travnju, budući da znam više ljudi koji će i tada izaći, pa kao zajedno smo jači, ali ni u to više nisam sigurna, budući da vidim da i ljudi koji su se cijelo dogovarali nemaju garanciju da će proći, sve ovisi o ispravljaču i tvom logičnom obrazloženju, a taj dio je naravno individualan. Ono što mi isto govori u prilog da izađem u veljači je da se bojim da će mi uz ovakvo ponavljanje vikendom i nešto slabo preko tjedna s obzirom na radno vrijeme, naučeno brzo ispariti, i da bi možda bilo pametno izaći dok je sve sviježe, a proučavanjem materije vikendima još 4 mjeseca neću biti ništa pametnija. Tako da zasada mislim izaći u veljači, iako se treba što prije odlučiti, budući da su prijave još samo 2 tjedna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ja tako mislim kolegice. Najvjerojatnije ću izać u veljači. Danas ću poslat prijavu. Znači većina ljudi koji su pali će izaći u travnju? mislim da situacija ni tada neće biti ništa bolja. Evo opet se javljau neke informacija da nisu baš dobre kaznene presude. znači nastavljaju trend bacanja na pismenom. sretno nam svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija