Jump to content

Posjete ocu


MammaMia

Preporučene objave

Ja već 5 godina živim odvojeno od muža sa djetetom koje će sad krenuti u prvi razred. Centar je tada odredio posjete ocu u trajanju od 9-17 dva puta tjedno. Ali kako dijete sad kreće u školu ja sam odlučila predat zahtjev za rastavu braka i da sud odredi nove posjete ocu jer mi je logično da ne može dijete u tim terminima posjećivati oca za vrijeme trajanje nastave.

Zanima me koliko će trajat proces rastave i koji će tada biti termini posjete ocu jer sam ja izvan pismenog očitovanja Centra ocu dopuštala posjete vikendom,čak i po tri dana u tjednu,al seon uvijek bunio da mu je to malo.Da ne spominjem da je ljetne i zimske praznike dijete provodilo većinom kod oca i da mi ponekad nije želio vratit dijete kako smo se dogovorili već bi gasio mobitel i odbijao vratiti dijete

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MammaMia je napisao:

Ja već 5 godina živim odvojeno od muža sa djetetom koje će sad krenuti u prvi razred. Centar je tada odredio posjete ocu u trajanju od 9-17 dva puta tjedno. Ali kako dijete sad kreće u školu ja sam odlučila predat zahtjev za rastavu braka i da sud odredi nove posjete ocu jer mi je logično da ne može dijete u tim terminima posjećivati oca za vrijeme trajanje nastave.

Zanima me koliko će trajat proces rastave i koji će tada biti termini posjete ocu jer sam ja izvan pismenog očitovanja Centra ocu dopuštala posjete vikendom,čak i po tri dana u tjednu,al seon uvijek bunio da mu je to malo.Da ne spominjem da je ljetne i zimske praznike dijete provodilo većinom kod oca i da mi ponekad nije želio vratit dijete kako smo se dogovorili već bi gasio mobitel i odbijao vratiti dijete

Hvala!

 

Kako sam shvatila Vi i vaš bivši suprug ne možete se dogovoriti oko viđanja pa prepustite to Centru/sudu.

Centar će i prije samog postupka rastave braka na sudu odrediti privremenu mjeru viđanja koja se obično usvaja i na sudu.

Pohvalno je za oca što želi toliko vremena provoditi sa vašim zajedničkim djetetom a i za Vas je pohvalno što ste to odobrili mada niste morali.

Ovo sa vraćanjem i isključivanjem mob. mi se ne sviđa.

To nikako nije u redu i to napomenite na Centru.

Moram i reći da na Centrima obično sjede osobe koje nisu adekvatno educirane i nisu dovoljno profesionalne za posao koji obavljaju tako da se ne nadajte čudima u smislu da će oni tatu prisliti da to ne radi.

Koliko god Vama bilo teško i činilo Vam se da njemu radite uslugu što je dijete toliko sa njim, nije tako.

Vi ste njegova majka kao što je i on otac i bez obzira na vašu nemogućnost zajedničkog života ovo je prekrasan put da vaše dijete izraste u zdravu osobu i da ima mamu i tatu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija