Jump to content

Molim pomoc, TRCZ i njihovo otkazivanje ponude


cerge

Preporučene objave

Pozdrav svima,

novi sam ovdje, ali pratim "sastrane" i do sada ste uvijek bili od pomoci... sad imam konkretan slucaj, koji nemogu pronac preko trazilice, pa ako tako nesto postoji, ili sam u krivom podforumu, ponizno molim moderatora da temu premjesti...

 

Slucaj je sljedeci, jucer (27.05.2010., bio sam u TRCZ salonu rabljenih vozila u Sesvetama, pogledao auto, dogovorio cijenu, i dobio sluzbenu ponudu TRCZa.(102900kn)

 

Danas, (28.05.2010.), dolazim u njihov auto salon, te bivam docekan od strane njihovog djelatnika, da je doslo do greske u njihovom sutravu, te da je cijenu netko "iznutra", greskom ili namjerno srusio za 16 000 kn i da mi oni taj auto, za koji ja imam vazecu ponudu (ponuda vrijedi do 11.06.2010.) nisu u mogucnosti prepustit po tim prethodno dogovorenim uvjetima. Dakle, danas sam, sa 102900 kn u dzepu, obavijesten da auto, koji je jucer ponudjen za taj iznos, sada stoji 118900 kn.....

 

Molim Vas da me savjetujete sto poduzeti, ako ista mogu, jer sam si ja to vozilo zacrtao, sto zbog vozila, sto zbog inata.

 

Do citanja, LP

Marko

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je ponuda pravno valjana (potpisana od odgovorne osobe i sadrži sve podatke o firmi koja prodaje, te o vozilu koje se prodaje) možeš uplatiti iznos na ponudi... tim činom si ti prihvatio ponudu i sklopili ste ugovor o kupoprodaji... oni se mogu žiliti, ali ako si odlučio da ideš u to morati ćeš se malo bosti s njima...

najgore što ti se može desiti je da ti moraju vratiti novac..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija