Jump to content

vozacka!!!


yxc

Preporučene objave

udario sam u ogradu sa 1.3 promila i nije bilo ozljedjenih pa me zanima sta me ceka, a prije toga prosao sam prije godinu dana kroz navodno crveno u koloni i to se jos razmatra na sudu pa me zanima dali da spominjem sucu ovaj prvi prekrsaj kad budem isao zbog semafora i kazna za 1.3 promila i izljetanje i jeli postoji kakva mogucnost da mi ne uzmu vozacku hvala unaprjed :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoji realna mogućnost da je sud umrežen, pa mogu vidjeti prijavljeni prekršaj, ali ako nisi PRAVOMOĆNO prekršajno kažnjen, to se ne računa (osim ukoliko u međuvremenu postane pravomoćno). Postoje dva puta. Priznati ili osporiti.

Ukoliko se odlučiš priznati treba navesti sve moguće i nemoguće olakotne okolnosti - priznanje, iskazano žaljenje, obećanje da se neće ponoviti, loše imovinsko stanje, uzdržavanje nekog, eventualno loše zdravstveno stanje - pa čak i članova obitelji ukoliko je to tako - bitno kako bi eventualno sudac mogao ostaviti vozačku dozvolu...

Ponijeti na sud listu od plaće, ugovor o kreditu i sl.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

yxc je napisao:

udario sam u ogradu sa 1.3 promila i nije bilo ozljedjenih pa me zanima sta me ceka, a prije toga prosao sam prije godinu dana kroz navodno crveno u koloni i to se jos razmatra na sudu pa me zanima dali da spominjem sucu ovaj prvi prekrsaj kad budem isao zbog semafora i kazna za 1.3 promila i izljetanje i jeli postoji kakva mogucnost da mi ne uzmu vozacku hvala unaprjed :misli:

 

Kazna oko 4 tisuće i regresni zahtjev osiguravatelja zbog štete koju ste počinili trećoj osobi.

 

Sigurno će te dobiti zabranu upravljanja od par mjeseci bar za tu kategoriju vozila kojim ste počinili prometnu nesreću.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija