Jump to content

pitanje - riješenj suda


mmartino

Preporučene objave

Pozdrav,

 

prošle godine sam napravio prometni prekršaj - vozio sam vikendom Masarykovom (zabranjen promet - računa se kao da sam ušao u jednosmjernu u nedozvoljenom smjeru kretanja), zaustavila me policija i napisali su mi kaznu. Nakon 2 mjeseca mi je doma stigla kazna u iznosu od 500 kn, na koju sam pisao žalbu, ali se nisam vlastoručno potpisao na žalbu pa su mi ponovno poslali dopis, da ponovno napišem žablu ali da se ovoga puta vlastoručno potpišem. Kako nisam bio u mogućnosti to napraviti, prije mjesec dana mi je stiglo riješenje sa suda da sam kriv za taj prometni prekršaj i da nemam pravo žalbe na to riješenje suda, ali nigdje ne spominju iznos koji moram platiti. Što da radim, staru kaznu sam bacio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U papiru kojeg ste bacili piše da se kazna može platiti u policijskoj postaji koja je izdala prekršajni nalog.

 

Sa 700 kuna pođite ravno u tu postaju da platite kaznu.

 

Ako ne znate o kojoj se postaji radi obratite se sjedištu policijske uprave.

 

Dužni su sami pronaći sve brojeve i izdati vam potvrdu za primljene novce.

 

Ne nasjedajte na moguće izgovore tipa "ne možemo baš sada" i na takve izgovore tražite pismenu potvrdu da to ne mogu izvršiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija