Jump to content

Molim savjet hitno!!!!!!!!!!!!!


aleja

Preporučene objave

Već sam molila za savjet i vi ste mi ljubazno odgovorili ali sam došla do novih saznanja pa me još nešto zanima! Da ponovim:imam 34 godine beneficiranog ino staža!Pozvana sam u najbližu ispostavu mirovinskog radi odjave iz radnog odnosa,naime imala sam sve uvjete za odlazak u mirovinu ali me moj poslodavac nije odjavio niti je dostavio ikakve dokumente već je nastavio svaki mjesec plaćati za mene.Odjava je pokrenuta 20.11.2008.Ja sam se odazvala 26.02.2009 i usmeno dala suglasnost da me sam mirovinski odjavi iz radnog odnosa ali sa time da mi izdaju rješenje za mirovinu!Saznala sam da mi je poslodavac i dalje uplaćivao sve do 20.03.2009 kada su uplate stale međutim iz mirovinskog još nisam odjavljena odnosno još mi ide radni staž ali bez uplata! Raspitivala sam se i rečeno mi je da izgleda netko traljavo radi svoj posao i da se žalim na telefon za pritužbe u mirovinskom.Ono što mene zanima koliko me mogu još držati prijavljenu u mirovinskom bez uplata i dali bi možda trebala unajmiti odvjetnika!I što je najgore koga god nazovem u koju god ispostavu nikome nije jasno zašto meni nije izdano riješenje kad sam odavno trebala biti u mirovini,niti mi znaju reći zašto je to tako niti šta da radim! : :-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija