Jump to content

Tužba jamca


vanzemaljac2

Preporučene objave

Ovako moj problem je krenuo kada sam dizao kredite da bi sredio kuču naravno u to vrijeme sam imao dobru mirovinu i mogao sam podmirivati sve obaveza do pred kraj 2009.god. kad sam totalno ostao bez dozvoljenog minusa te nisam mogao otplačivati kredit gdje mi je prijatelj bio jamac kao i supruga. Tada je supruzi banka sjela na plaču te nije dobijal ništa van od plače, a u isto vrijeme su i jamcu uzimali jedan dio koji sam mu ja nekako vračao dok sam mogao sada više ni to nemog pa je jamac napisao tužbu na kojoj potražuje oko 23.000kn.dok je stvarni dug oko 10.000kn. Tek sam prije par mjeseci počeo primati ostatke mirovine od nekih 14000 kn.a supruga prima ponekad do 500kn. gdje tu uzimaju i moj hiptekarni jer i ona ima kredite svoje.Ja sam nekretninu stavio na prodaju preko dvije agencije za nekretnine i naravno na oglase.Svijestan da sam ja dizo kredite za kuču i da trebam plačati sve rate kako je trebalo biti, a ne moji jamci sada me zanima dali je neko imao takvo iskustvo i kako je odgovorio na tužbu ja posjedujem sve uplate koje sam uplatio jamcu kao i potvrde od oglasnika kada sam im predao prvi puta a to je jedan u 3mjesecu 2010.god a kod drugog oglašivaća u 2 mjes.2010. god.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija