Jump to content

preprodaja naftnih derivata


newguest

Preporučene objave

Poštovani

 

Imam jednu situaciju... pošto jedna tvrtka nije mogla naplatiti svoja potraživanja, uspjela je dobiti kompenzaciju preko jedne benzinske postaje. tamo si je mogla uzeti veliku količinu goriva, za što je sve legalno ( uzela gorivo, dobila račun, račun priložila u svoje računovodstvo ) ( tvrtka se bavi prijevozničkim poslovima - 3 kamiona + 1 radni stroj ). pošto sam upoznao tog gospodina, ponudio mi je eurodizel po super cijeni pošto ga nije imao gdje potrošiti a trebao je nekako doći do novca za poslovanje. U određenom sam razdoblju kupio cca 30.000 lit eurodizela što za svoje potrebe, za potrebe obiteljskih vozila , te dio imam još na zalihi. naravno veći dio od količine od 30.000 lit sam prodao dalje (cijena je bila vrhunska) i nisam imao problema sa prodajom. Neki od tih mojih kupaca kupovali su za svoje potrebe a neki su i dalje prodavali dio. Zanima me, tko je u ovoj priči najodgovorniji ( da li tvrtka koja je meni prodala eurodizel jer nije znala kud s njim a trebala je novac, da li ja koji sam kupio za svoje potrebe i za potrebe svoje obitelji i dio za daljnju prodaju, da li oni koji su od men kupovali za svoje potrebe ili daljnju prodaju.??? ) ... što predviđa zakon za takva djela ? Pošto će za to saznat policija iz nekih drugih razloga, predviđam da će biti istraga, pa da se znam pripremit. Kolika bi mogla za to biti predviđena kazna ?

 

Unaprijed se zahvaljujem na odogvoru

 

Lp

 

Ivica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija