Jump to content

ozljeda na radu-promjena šifre bolesti


anituska

Preporučene objave

Molim savjet.

Na putu s posla imala sam prometnu za koju ja nisam bila kriva. Prijavila sam ozljedu na radu, liječila se pod šifrom S 13 i nakon 3 mjeseca dobila rješenje od HZZO u kojem mi je promijenjena šifra bolesti u S13.6. To mi je priznato kao ozljeda na radu. Međutim, moja doktorica mi ne želi dati nove doznake za bolovanje za ozljedu na radu jer smatra da mi HZZO nije priznao ozljedu na radu promijenom šifre. Što da radim?

 

anituska

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tvoja je doktorica u pravu, naime potrebno je prethodno provesti prethodni postupak stručno medicinskog vještačenja kod ovlaštenog doktora HZZO-a, on će nakon uvida u cjelokupnu medicinsku dokumentaciju odlučiti o tome da li je ova nova dijagnoza u uzročno posljedičnoj vezi s priznatom ozljedom na radu ili to nije slučaj pa nek te i doktorica i tako uputi............................................ili malo bolje izvršite uvid u dokumentaciju koju posjedujete, prijavu o ozljedi na radu i to rješenje koje spominješ (nemam kristalnu kuglu pa to ne vidim), pa kad bude jedno ili drugo javi što je bilo, pa ću ti pokušati dati jedan odgovor, a ne dva, ili tri.

 

I btw brišem ti ovo isto postavljeno pitanje na drugom mjestu, mena potrebe za dupliranjem ovog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija