Jump to content

pokvareni auto


anonimno

Preporučene objave

Kupio sam novi auto, Opel Astru, pred 16 mjeseci i tijekom voznje pokvario mi se motor.Dosada je njime prijedeno 20000 km. Naime, progorio je klip u trecem cilindru. Auto je doveden u

ovlasteni Opelov servis gdje je i priznata tvornicka pogreska na motoru. Auto je jos uvijek pod garancijom. Prvotno mi je obecana ugradnja novog motora ali auto je u servisu vec 14 dana i danas mi je javljeno da ce se ugraditi reparirani motor te auto u skoro vrijeme nece biti gotov. To bi i bilo u redu da mi auto ne treba ali... Imam li ja tu neka prava traziti novi motor jer auto je ipak pod garancijom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nE BUDIT LUDI I NE DAJTE IM DA SE TAKO LAKO IZVUKU.DA STE HTJELI REPARIRANI MOTOR KUPILI BI POLOVNI AUTOMOBIL PA BI GA REPARIRALI I DUPLO JEFTINIJE PROŠLI.PRONAĐITE BROJ TELEFONA ILI MAILA OPELA U NJEMAČKOJ PA SE TAMO OBRATITE-VJERUJTE BIT ĆE PUNO SUSRETLJIVIJI A I NAPOMENITE DA STE BEZ AUTOMOBILA KOLIKO TJEDANA A DA VAM NIJE PONUĐEN ZAMJENSKI.ZBOG OVAKVIH STVARI SE GUBE ZASTUPSTVA VRLO LAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija